ТОВ «СПЕЦМОНТАЖБУД 3»

Кожен працівник ТОВ «СПЕЦМОНТАЖБУД 3» усвідомлює, що наша робота важлива. Адже ми обладнуємо будівлі всім необхідним для постачання тепла, світла та води.

Наша команда складається із інженерно-технічних працівників, у кожного з яких понад 20 років досвіду в своїй галузі, та робітників високої кваліфікації. Ми прагнемо надавати послуги виключно найвищої якості.

Наша спеціалізація – це комплексні монтажні роботи в великих об’ємах.

Наші клієнти – провідні генпідрядні організації міста Києва та області.

Виконуючи роботи, ми керуємось Державними будівельними нормами та вимогами законодавства про працю, використовуємо сучасні технології та якісний інструмент. Всі наші працівники працевлаштовані, завжди забезпечені засобами індивідуального та колективного захисту, а також необхідним спецодягом та спецвзуттям, адже компанія дбає про безпеку своїх співробітників та оточуючих.

За період існування компанії, ми виконали більше 30 масштабних проектів, які включали: санітарно-технічний монтаж (системи опалення, водопроводу, каналізації, ІТП та насосні станції), електромонтаж (системи ЕТР, СЗ, блискавкозахист, електрощитові) та фасадні роботи (вентильований та мокрий фасад).